Anëtarja e organizatës Lens, Bardha, kanë marr pjesë në emisioni “Përballje” në të cilën u diskutuan se a është prekur edhe Kosova nga keqpërdorimin I të dhënave personale.

Interneti dhe Privatësia 13.04.2018

PërballjeTema: Interneti dhe Privatësia Çka po ndodhë me Facebook, a është prekur edhe Kosova nga vjedhja e të dhënave personale?

Posted by Telegrafi.com on Friday, April 13, 2018

 

 

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *