Në emisioni IMAZH të RTK’së “Rregullatori Yt”, prezanton punë dhe angazhimin që do ta bëjë në realizimin e projektit.

Posted by RTK on Monday, May 21, 2018

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *